תמיכה בפרוייקט

אנא הזינו את סכום התמיכה המבוקש או בחרו את הפרסים המבוקשים.

בחר מתוך הרשימה

 • 180X3

  עתיד של ילד

  תמכו בהפצת ערכה וקבלו במתנה:

  • USB 16GB עם הרצאות של הרב זמיר כהן והרב פנגר
  • (תוכלו להקדיש את הספרים לעילוי נשמות יקיריכם או להצלחה וישועה).
  + -
 • 36X5

  עתיד של ילדים

  תרמו למען עתידם של ילדים, ותקבלו ספר חינוך של הרב זמיר כהן עם הקדשה אישית עבורכם מהרב.
  + -
 • 3.6923076923077X26

  שותפות באולפן

  השתתפו אתנו בבניית האולפן, ותזכו לעצמכם ולנשמות יקיריכם בזכות נצח של ילדים החייבים לכם את חייהם הרוחניים והגשמיים ובנוסף תקבלו: 1. הנצחת שותפות קבועה באולפן, ניתן להקדיש לע"נ וכדו’. 2. ספר חינוך של הרב זמיר כהן, עם הקדשה אישית עבורכם מהרב. 3. USB עם עשרות תכניות ילדים (צור, הופ הופ, וכדו’).
  + -
 • 10X18

  שותפות בכירה באולפן

  השתתפו אתנו בבניית האולפן, ותזכו לעצמכם ולנשמות יקיריכם בתעודה המוכיחה על רכישת זכות נצח של ילדים החייבים לכם את חייהם הרוחניים והגשמיים. ובנוסף תקבלו: 1. תעודה מפוארת עם ברכתם וחתימתם של גדולי ישראל. 2. הנצחת שותפות קבועה באולפן, ניתן להקדיש לע"נ וכדו’. 3. ספר חינוך של הרב זמיר כהן, עם הקדשה אישית עבורכם מהרב.
  + -
 • 20X18

  פרנס יום באולפן

  השתתפו אתנו בבניית האולפן, ותזכו ליום שידורים שנתי, שבו כל הפעילות תוקדש/תעמוד לזכותכם ולזכות נשמות יקיריכם, ותעניק לכם זכויות נצח של ילדים החייבים לכם את חייהם הרוחניים והגשמיים. . הנצחה קבועה בלוח פרנס היום, המקדיש את כל הפעילות במשך היום לזכותכם (אפשר לקבוע יום, לדוגמא: ביום השנה של יקיריכם(, ותזכו אתם ויקיריכם לזכות נצח של זיכוי הרבים 2. הזמנה לאירוע היוקרתי של חנוכת הבית לאולפן החדש. האירוע יתקיים במעמד רבנים, ראשי ארגון הידברות, ובוני ועמודי האולפן. 3. תעודה מפוארת עם ברכתם וחתימתם של גדולי ישראל. 4. הנצחת שותפות קבועה באולפן, ניתן להקדיש לע"נ וכדו’. 5. מזוזה ובית מזוזה ממרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי שליט"א. 6. ספר חינוך של הרב זמיר כהן, עם הקדשה אישית עבורכם מהרב.
  + -