ממשיכים במהפכה - מפיצים 500 ערכות ספרי יהדות במקומות ציבוריים

שתפו את הפרוייקט:

בואו איתנו לקחת חלק בפרויקט הפצת 500 ערכות של ספרי יהדות נוספים מאת הרב זמיר כהן, הרב פנגר, הרב שלום ארוש, ספרי ילדים וספרונים מחזקים - במרכזים ציבוריים, ספריות עירוניות, בתי חולים, בסיסי צה"ל, בתי אבות, מספרות מקומות ציבוריים ועוד מקומות רבים, בהם יוכלו יהודים להיחשף "במקרה" לאותם ספרים. הכל, בזכותכם!

386 ערכות
נתרמו עד כה
מתוך:
77%
213 ימיםלסיום הפרויקט
תאריך יעד: 19.05.2018
354
לתמיכה בפרויקט ›

לפעמים - ואולי כמעט תמיד - מהפכות בחיים מתחוללות בהסח הדעת, ב"מקרה". משהו שמישהו שמע או ראה.

הרצאה מרתקת יכולה לשנות את החיים, ספר יהדות טוב יכול לעשות מהפך אדיר בחיים של משפחה שלימה. האוצרות הנפלאים של הרב זמיר כהן, הרב יצחק פנגר, הרב יגאל כהן ומיטב רבני ומרצי הידברות, כבר הוכיחו את כוחם.

המרחב הציבורי מלא באחים שלנו, יהודים יקרים שלא יבואו מעצמם לחקור או לחפש אחרי תוכן יהודי עמוק ומעשיר. אבל - אם נניח להם את הספרים והם יוכלו להיתקל בהם "תוך כדי תנועה", הרי שלרוב הם לא יסרבו לקחת ספר ולקרוא אותו ברגע של פנאי, בזמני המתנה בתור, לפני השינה או בכל רגע שמתאים להם. בכך, במו ידינו יצרנו תשתית עוצמתית לקירוב וחיזוק יהודי, במקומות ציבוריים רבים. הפכנו את הרחוב למקום רוחני מעצים. 

לפני שנה בדיוק -  יצאנו לדרך עם פרויקט חלוקת 20,000 ספרים בתחנות רכבת, בתי חולים, בסיסי צה"ל, עסקים המשרתים ציבור ועוד, אפילו במספרות..


 כמות התומכים הייתה מופלאה, והגיוס הסתיים בהצלחה אדירה. בחודשים שלאחר מכן מתנדבי הידברות, ביחד עם עובדי הארגון, יצאו לשטח והפיצו את הספרים בכמויות עצומות, בו בזמן שמשטחי ענק מלאי ספרים נשלחו לארצות הברית, להפצה בריכוזים יהודיים, שירחיבו את המהפיכה גם לאחינו שבחוץ לארץ.

עכשיו זה קורה שוב!

ארגון הידברות יוצא בפרויקט שבמסגרתו יופצו 500 ערכות של ספרי יהדות בכל רחבי הארץ. אנחנו רוצים כל כך להציף מחדש את הרחובות, את כל המרכזים הציבוריים, את כל רבבות היהודים שמסתובבים בארץ הקדושה אבל מעולם לא נתקלו בתוכן יהודי מרתק שיוכל להצית להם בלב את הניצוץ שיש בכל אחד מאיתנו.  

לבד לא נוכל לעשות את זה.

אם תתנו יד, ותהיו שותפים איתנו – זה יתגשם. 

בואו, עכשיו, לתמוך בפרויקט המהפיכה  - תנו לאלפי יהודים גישה לספרי יהדות ולתכנים תורניים שזו האפשרות היחידה שיוכלו להגיע אליהם. זה הזמן לתת מתנה לבורא העולם, לשנות חיים של עוד יהודי, ועוד אחד. של אינספור. 
כי התורה והיהדות ממש לא רק שלנו, היא גם של הקרובים אלינו - של בני המשפחה, החברים, המכרים, הקולגות במקומות העבודה, השכן ממול. עכשיו, ערב חג מתן תורה, הגיע הזמן שהיא גם תהיה שלהם.
זו לא חכמה שהספרים נמצאים רק אצלינו בארון הספרים, אנחנו צריכים לדאוג לכך שהם יהיו נגישים לכל יהודי ויהודי, בכל מקום.

זה הזמן, להקליק, לרכוש מניה, לפי בחירתכם ויכולתכם ממגוון האפשרויות, ולרשום על שמכם זכות עצומה של תורה ויהדות, מצוות אינסוף, כל יום, כל שעה, לזכותכם!  

ולא, אנחנו ממש לא המצאנו את הפרויקט הזה. כבר בספרים הקדומים נכתב שהזכות על כך היא כזו שנשארת לנצח וממשיכה וממשיכה וממשיכה, לא עוצרת לרגע. כל אחד שפותח את הספר, כל מצווה, כל מחשבה, הכל שלכם. תוכלו גם להקדיש זאת לברכה, הצלחה או לעילוי נשמות יקיריכם. 

"אמרו רבותינו ז"ל: 'וצדקתו עומדת לעד', זה הקונה ספרים ומשאילן לאחרים". (שולחן ערוך)

אל תחכו לרגע האחרון, אל תמתינו לסיום המבצע (בערב חג השבועות),

אל תהססו, תבחרו עכשיו מניה וקחו ברכה וישועה עד אין סוף.

נותנים תורה לעם ישראל, דווקא עכשיו!
 

* הערה: בארץ ישראל - המשלוח בחינם. משלוח מתנות או ספריות שלמות לחו"ל יחויב בנפרד, לפי עלות המשלוח.

© כל הזכויות שמורות הידברות 2017